ליצירת קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
  עורך דין ליקויי בניה

  עורך דין ליקויי בנייה

  רכישת דירה חדשה מקבלן טומנת בחובה לא פעם קבלת דירה עם ליקויי בניה או פגמים בדירה המונעים שימוש סביר בדירה והגורמים לרוכשים עוגמת נפש רבה, פוגעת באיכות חייהם וגורמת לירידת ערך הדירה.

  עם מסירת הדירה, מומלץ לבצע בדק בית ולהצביע על ליקויים בדירה, חוות דעת כזו שנערכת במועד מסירת הדירה יכולה להוביל למציאת ליקויי בניה או אי התאמות בדירה לתקנים או להתחיבויות הקבלן.

  דוח ליקויים ואי התאמות מעין זה מהווה בסיס לדרוש מהקבלן תיקון וטיפול בליקויים ו/או לתשלום כספי בשל ליקויים אלו, ועל כן חשוב להיוועץ עם עורך דין שידרוש מהקבלן טיפול בליקויים ואי ההתאמות ובעת הצורך הגשת תביעה בגין ליקויי בניה כנגד הקבלן.

  משרדנו מתמחה בתביעות כנגד קבלנים בשל ליקויי בניה, בהתבסס על חוות דעת הנדסיות, ויש לו את הידע והניסיון להשיג לרוכשי הדירות את הפתרון המיטבי עבורם.

  אתם יושבים לכם בדירה החדשה שלכם ופתאום מגלים שיש נזילה? ממש לפני כמה ימים קיבלתם את המפתח מהקבלן ואתם בהלם? אם כך, כנראה שאתם לא היחידים. זה קורה להרבה מאוד אנשים. הסיבה לכך היא ברוב המקרים ליקויי בניה, אך חשוב להבין: ההתמודדות עם מצב כזה לא תמיד פשוטה. לכן נשאלת השאלה: מה באמת עושים? מי אחראי לתקן את הנזק ובעזרת מי אפשר לצלוח את העניין הזה? כאן נכנסים לתמונה שירותיו של עורך דין הבקיא בהגשת תביעה לליקויי בנייה. עורך דין ליקויי בנייה איכותי תמצאו כשתפנו אל משרדו שלו עורך דין שרון ציובוטרו ובכך תוכלו לטפל בבעיה, תוך קבלת שירות מסור ומקצועי.

  כיצד עורך דין ליקויי בנייה יוכל לסייע לכם?

  עורך דין ליקויי בנייה הינו איש מקצוע המכיר את מערכת החוק על בוריה. זה אומר שהוא יוכל לבדוק, בעזרת אנשי מקצוע מתאימים, את ליקויי הבנייה הקיימים. הנקודה המשמעותית היא להוכיח לבית המשפט שמי שבאמת אחראי על הליקוי הוא הקבלן עצמו. אם תהיה אפשרות להוכיח זאת, הרי שהקבלן גם יהיה זה שיצטרך לשאת בעלות התיקונים. לכן יש לעוה"ד תפקיד חשוב מאוד בכל התהליך, ואין ספק שאם תבחרו עו"ד מתאים, תוכלו לצאת מרוצים מתוצאות התהליך. אומנם זה לא נעים להתעסק בליקויי בנייה בדירה החדשה שלכם, אך אם יש כבר ליקוי כזה, רצוי להתמודד איתו בצורה נכונה. אין סיבה שאתם בעצמכם תשלמו על תיקונים שלא אתם אחראים להם ולכן חשוב שיהיה לכם עו"ד מתאים.

  בחרו רק עו"ד שמכיר את התחום על בוריו

  אין ויכוח על כך שאם תעשו חיפוש, תגלו שיש הרבה עורכי דין בארץ. זה נכון בין אם אתם מחפשים עורך דין ליקויי בנייה ובין אם אתם מחפשים כל איש מקצוע אחר. עם זאת, לא כולם מנוסים ומקצועיים. לכן, אם חשוב לכם להבטיח שאתם בוחרים את הטוב ביותר, כשתחייגו אל עורך דין שרון ציובוטרו, תזכו לשירות אמין, מקיף ואישי. הוא זמין עבורכם בכל עת במספר: 052-2499859 ואיתו תוכלו להיות בטוחים שאתם בידיים הטובות ביותר. הוא יקשיב לכם, יבדוק את המצב ויידע מיד כיצד לסייע כדי לדאוג לאינטרסים שלכם.

  שתפו את הפוסט עם חברים

  ליצירת קשר

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
   קידום אתרים מקצועי קידום אתרים מקצועי
   דילוג לתוכן